top of page

KUIDAS BRONEERIDA

Kui vajate konsultatsiooni  konsultatsioonid toimuvad Tallinnas Dr Uskov kliinikus (Laserkliinik OÜ) aadressil Vesivärava 50, II korrus
 

Konsultatsioonile on võimalik aega broneerida alloleva lingi kaudu, kus on nähtavad hetkel vabad vastuvõtuajad. Vali konsultatsiooniks endale sobiv spetsialist (Dr Uskov või õde Laura Nulk-Uskov) ja sobiv aeg:

Kui olete juba konsultatsioonil käinud ja soovite broneerida aega protseduuriks, saatke oma soov e-maili teel info@uskovkliinik.ee — registratuur võtab teiega ühendust ja pakub aega:

1 (39)_edited.jpg

Vaatamata sellele, et

tegeleme üsna kitsa valdkonnaga, on absoluutselt iga juhtum tõeliselt individuaalne ja nõuab eraldi lähenemist. Seetõttu peaksite alati alustama isikliku konsultatsiooniga. Silmast silma kohtumisel uurime naha seisukorda ja vajadusel teostame digitaalse dermatoskoopia või lisauuringuid. Seejärel saame koostada individuaalse prognoosi ravitulemuste kohta. Mõnikord saame protseduuri pakkuda ka kohe pärast konsultatsiooni. Kuid mõnikord võib naha seisund nõuda eelnevat ettevalmistust. Ja mõnel juhul võib protseduur olla täiesti vastunäidustatud. Seega, palun alustage näost näkku konsultatsiooniga.

Kui Teile on juba planeeritud protseduur või olete meie juures varasemalt protseduure teostanud, võtke palun ühendust registratuuriga. Internetis aja broneerimine on võimalik ainult konsultatsiooniks.

bottom of page